KARIÉRA

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

CNC operátor – soustružnicko-frézovacího centra

Náplň práce:

– obsluha CNC soustružnicko-frézovacího centra VFL – 150
– ustavení a upnutí obráběného kusu
– volba řezných podmínek a nástrojů pro obrábění
– úprava programu dle potřeby a korekce opracování
– mezioperační měření obráběného i hotového kusu
– manipulace s obráběným kusem
– bezpečné ukládání a zacházení s obráběnými kusy

Nabízíme:
– práci na HPP ve tří-směnném provoze
– pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka
– odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 45 000,-Kč)
– náborový příspěvek ve výši 60 000,- Kč
– 25 dní dovolené
– benefity: stravenky, příspěvek k penzijnímu připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci
– možnost dalšího profesního rozvoje

Požadujeme:
– znalost čtení výkresové dokumentace
– schopnost přesného obrábění a měření přesných dílů
– znalost technologie frézování a soustružení
– spolehlivost
– ochota učit se novým věcem
– znalost operačního systému Sinumerik
– 3 roky praxe na multifunkčním soustružnicko-frézovacím centru
– dodržování pravidel BOZP

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE KRÁTKÝ FORMULÁŘ A NEBO KONTAKTUJTE NAŠEHO PERSONALISTU

Email: vaclav.burda@v-nass.cz